Anime Galaxy
Nu esti inca membru?
Atunci inregistreaza-te, intra in comunitatea noastra, descopera lumea anime asa cum n-ai facut-o niciodata si bucura-te alaturi de noi seriile vizionate!

AcasaAcasa  Galaxy PortalGalaxy Portal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Recomandari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
BlitzZMay
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 630
Varsta : 23
Warn :
0 / 1000 / 100

Puncte : 17260
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/11/2008

MesajSubiect: Recomandari   Lun Apr 13, 2009 3:05 am

Ai ramas in pana de idei, vreti sa incerci ceva nou si nu sti ce?
Te-he-he, come here, spune ce vrei si poate din exerienta noastra de cititor iti vom recomanda ceva...
UHm..momentan eu stau bine, am ce citi

Did you know?
The paralyzed puppets died
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animegalaxy.clic-topic.com
Serena C.C.
Anime fan
Anime fan

feminin
Numarul mesajelor : 137
Varsta : 24
Localizare : Blue City
Warn :
0 / 1000 / 100

Puncte : 16597
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/11/2008

MesajSubiect: Re: Recomandari   Mier Apr 15, 2009 7:54 pm

Um...eu am citit si sinca astept al 6lea volum din Cronicile WARDSTONE.Este vorba de un baiat care este al 7lea fiu al unui al 7lea fiu care ajunge ucenic la un vraci.Trece printr-o multime de aventuri, fiind nevoi sa se lupte cu vajitoare foarte puternice.Imi pune viata in foarte mare pericol.Este o poveste destul de capivanta si scarry Smile Mie unu imi plac foarte mult voumele Very Happy

Ar mai fi seria Twilight, eu sunt abia la primul volum insa sunt foarte reusite cartile.Banuiesc ca siti cu totii depre ce este vorba (dragoste intre un on si un vampir Razz)

Um...si "Cartea neagra a secretelor" imi place extrem de mult.Scriitoare are o imaginatie sumbra si este foarte talentata (desi este de la Corint Jr. nu mi se pare a fi o carte de copii [nu k eu as fi prea mare Smile) dar sunt adiolescenta nu copil:D].In aceasta carte este vorba de un copil Ludlow care ajunge sa lucreze pentru un camatar Joe care cumpara cele mai intunecate secrete ale oamenilor.

So...succes la citit Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://fantasy-anime.forumer.ro

Recomandari
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Filme-Drama recomandari..
» Filme noi-recomandari.
» Pastrarea alimentelor - sfaturi si recomandari
» Ce masina de cusut recomandati ?(1)