Anime Galaxy
Nu esti inca membru?
Atunci inregistreaza-te, intra in comunitatea noastra, descopera lumea anime asa cum n-ai facut-o niciodata si bucura-te alaturi de noi seriile vizionate!

AcasaAcasa  Galaxy PortalGalaxy Portal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Miwako vs Yukari

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
BlitzZMay
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 630
Varsta : 22
Warn :
0 / 1000 / 100

Puncte : 16945
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/11/2008

MesajSubiect: Miwako vs Yukari   Mier Noi 05, 2008 11:28 pm

O aleg pe asa zisa Caroline, imi place mult pentru ca pare mai naturala, rectioneaza ca mine unori, cand e debusolata si e pretty.Defectul ei ar cam fi ca nu e prea hotarata...
Si Miwako de draguta, imi plac pentru ca e foarte copilaroasa

Did you know?
The paralyzed puppets died
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animegalaxy.clic-topic.com
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Miwako vs Yukari   Vin Noi 14, 2008 4:54 pm

puteam sa nu trec prin zona. De la aceeasi autoare, Paradise Kiss si Nana sunt cele mai reusite productii. Ai Yazawa este pur si simplu ... loveable
Parakiss, numele atelierului catorva elevi de la scoala de arta, ajunge pt Yukari sa fie un element foarte important in viata ei, fiind locul de unde toate schimbarile majore apar in viata ei. Intai intalnirea cu George si idila dintre ei, cunoasterea unor persoane noi, pasirea intr`o alta lume.. evenimente ce ii dau curaj sa fie ea, sa fie mai vehementa si sa stie ce vrea sa faca din viata ei.
Mai mult, sa va uitati ca merita.
Sus In jos
SintaX_Dev
Discovering anime world
Discovering anime world

feminin
Numarul mesajelor : 66
Localizare : Hell and Heaven
Stare de spirit : Indifferent
Warn :
80 / 10080 / 100

Puncte : 15468
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/05/2009

MesajSubiect: Re: Miwako vs Yukari   Mar Mai 05, 2009 6:32 pm

Eu o aleg pe Miwako. Arata bine si stie sa arate bine, desi parul ei este pink O.O, e cute ^___^. Imi place ca este un childish, are o voce <3 and personalitatea ei de fata cumintica *pana a face dragoste pe masa de lucu ^^'*. Imi place si de Arashi in acelasi timp, fac un cuplu dragut. Cat despre Caroline, well ea a avut cel mai mult de suferit in acest anime + sfarsitul care m-a marcat O.O. Deci Miwako.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://alinageo08.hi5.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Miwako vs Yukari   

Sus In jos

Miwako vs Yukari
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Galaxy :: Anime time! :: Anime Series :: Paradise kiss-
Mergi direct la: