Anime Galaxy
Nu esti inca membru?
Atunci inregistreaza-te, intra in comunitatea noastra, descopera lumea anime asa cum n-ai facut-o niciodata si bucura-te alaturi de noi seriile vizionate!

AcasaAcasa  Galaxy PortalGalaxy Portal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Gallery fake-parere

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
BlitzZMay
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 630
Varsta : 23
Warn :
0 / 1000 / 100

Puncte : 17355
Reputatie : 1
Data de inscriere : 04/11/2008

MesajSubiect: Gallery fake-parere   Joi Noi 06, 2008 12:00 am

Gallery Fake este o galerie de arta a carei specializare o reprezinta falsurile.Exista un zvon cum ca galeria are legaturi cu piata neagra si ca face tranzactii cu arta autentica.Reiji Fujita, patronul de la "Gallery Fake" rezolva eventualele probleme cu cunostintele lui vaste despre arta si cu ajutorul secretarei sale Sara Halifa.
Gallery Fake este un anime care mie personal mi-a lasat o impresie foarte buna.Asta in primul rand pentru ca am aflat multe lucruri interesante despre arta si in al doilea rand pentru ca are o grafica rezonabila, o actiune destul de buna si cateva faze comice.

Did you know?
The paralyzed puppets died
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://animegalaxy.clic-topic.com
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Gallery fake-parere   Vin Noi 14, 2008 5:12 pm

Mie una imi place pentru ca imbina cunostintele despre pictura cu animeurile :)Eu sunt o fana a picturii si pentru ca povestea pe care se bazeaza e destul de buna (e ceva nou) si poate mai invat si eu ceva...
Sus In jos

Gallery fake-parere
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Apartamentele la mansarda???
» Masinile noastre de cusut - cap 2
» Rosia Montana... ce parere aveti?
» Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Galaxy :: Anime time! :: Anime Series :: Gallery fake-
Mergi direct la: